Výběrem a koupí psa vše začíná a záleží jen na Vás, jak bude probíhat Váš společný život. Snad všichni znají nějaké takové obecné moudro. Ale jak to udělat, aby se náš pes stal tím správným kamarádem, o kterém sníme? Jak už to bývá, existuje mnoho trenérů, mnoho metodik výchovy i výcviku, a tak je někdy pro laika těžké se v tom všem vyznat. Proč si tedy vybrat zrovna mě? V první řadě jsou to mnoholeté zkušenosti v tomto oboru a vášeň pro studium přirozeného chování tohoto úžasného a jedinečného tvora, kterým pro mě pes rozhodně je. Pokud se stanete mým klientem, předám vám všechny své zkušenosti se 100% nasazením a sami budete moct poznat můj zápal pro věc. Po vyslechnutí Vašich požadavků, ať už se týkají odstranění nežádoucího chování nebo třeba zvládání základních povelů, vytvořím tréninkový plán ušitý přímo Vám dvěma na míru. Netrénuji psy ve skupině, budu se vždy věnovat pouze Vám a Vašemu čtyřnohému parťákovi. U mě se naučíte rozumět svému psovi a díky tomu se ho naučíte efektivně vychovávat a trénovat. Společně napravíme zlozvyky anebo naučíme Vašeho psa novým dovednostem, a to vše výhradně metodou pozitivní motivace. A navíc, po dobu co budete mými klienty, získáte jako doplňkovou službu bezplatné poradenství po telefonu, a to v době: pondělí – pátek, 9.00 – 17.00.

V případě, že se potřebujete ještě na něco zeptat nebo jste se již pro moji službu rozhodli, neváhejte mě kontaktovat. Telefonní číslo a email naleznete v záložce kontakt. Budu se těšit na naši první seznamovací lekci.

Co si vzít s sebou na lekci?

Misku, dostatek vody, pevné vodítko (nikoliv flexi vodítko), obojek (nestahovací), oblíbenou hračku a vhodné pamlsky. Výjimkou je seznamovací lekce, kam nepotřebujete žádné zvláštní pomůcky. Tam přijďte tak, jako kdybyste šli na běžnou vycházku. Pokud si nebudete jisti správným výběrem pomůcek, neváhejte mě kontaktovat.

Kde budeme trénovat?

Vše záleží na konkrétních potřebách klienta. Primárně budeme trénovat v místě mého bydliště, a to v okolí Stodůlek, Nových Butovic a v krásném Dalajském údolí. Místa tréninku budeme pravidelně měnit a samozřejmě můžeme cvičit i u Vás doma a na místech, kam běžně se svým psem chodíte. Pokud bude mít Váš pes nějaký zlozvyk, který budeme chtít odstranit, a který bude souviset například s rušnou ulicí, budeme se společně setkávat i na místech, která s tímto zlozvykem souvisí.

Ceník:

Cena jedné lekce v trvání  50min / 950Kč
Pokud pojedu já za Vámi, bude účtován příplatek 700Kč

* Přihlášení na lekci je závazné. Odhlášení bez storno poplatku je možné nejpozději 48 hodin před konáním lekce. V případě pozdějšího odhlášení bude účtován storno poplatek ve výši 100% z domluvené ceny.